ZAWODY SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2021/22
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Powiatowe Igrzyska Szkół w szachach
23.10.20119 r.
Drużynowo VII miejsce
– Marta Sabat VIc
– Igor Brzoskowski VIe
– Paweł Latosiński VIa
– Szymon Konstanty Vb
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkół Podstawowych
02.10.2019 r.
Kategoria 2007-2009
Dziewczęta IV miejsce
– Jarosz Paulina
– Szwed Paulina
– Milińska Natalia
– Sakowicz Hanna
– Szczepanek Julia
– Szymańska Emilia
– Grabowska Iga
Chłopcy VII miejsce
– Szamota Marcin
– Mazur Maciej
– Zybowski Karol
– Szeliga Krzysztof
– Bąk Michał
– Golder Jan
– Sekuła Bartek
– Filipek Szymon
ROK SZKOLNY 2019/20120
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PŁYWANIU
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu
20.03.2019 r.
IV miejsce sztafeta chłopców:
Natkaniec Bartosz, Tuz Paweł, Durkalec Dawid, Grelewski Mikołaj,
Kowalski Kacper, Dudzik Konrad, Bocheński Michał, Kołodziej Filip
III miejsce sztafeta dziewcząt:
Iga Szczupłakiewicz, Julia Pokucińska,
Martyna Graboń, Magdalena Mazur, Zuzanna Jarlaczyńska, Martyna Chwastek,
Patrycja Rząp, Zuzanna Urbanowicz, Natalia Skrzyniarz
Indywidualnie:
Zuzanna Jarlaczyńska II miejsce stylem zmiennym
Julia Pokucińska II miejsce stylem grzbietowym
Zuzanna Urbanowicz III miejsce w stylu grzbietowym
Martyna Chwastek III miejsce w stylu dowolnym
Międzyszkolne zawody w łyżwiarstwie szybkim kl.IV-VI
03.03.2019 r.
Dziewczęta: VII miejsce
Natalia Milińska kl. IVe
Paulina Szwed kl. IVa
Kalina Kilian kl. Vb
Nadia Grzybczak kl. VIa
Chłopcy: XI miejsce
Patryk Sulisz kl.IVb
Igor Brzoskowski kl.IVb
Filip Słanek kl. IVc
Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
30 i 31 października 2018 r.
Dziewczęta
I miejsce Nadia Krupa VI c
II miejsce Maja Zawisza V a
III miejsce Nikola Pietryja Ve
Chłopcy
I miejsce Jan Golder V e
II miejsce Tymon Stępień VI c
III miejsce Błażej Górski IV c
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej
Dziewczęta
VI miejsce
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
ROK SZKOLNY 2018/2019
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
XXXVI Tyskie Kryterium Biegów Przełajowych
Klasyfikacja ogólna po 4 biegach (najlepsze wyniki)
Dziewczęta 2010-2011
1 miejsce Zuzanna Żurowska
2 miejsce Julia Kuś
Chłopcy 2010-2011
1 miejsce Tymon Świerkosz
2 miejsce Bohdan Miłosz
Chłopcy 2009
3 miejsce Błażej Górski
W ogólnej klasyfikacji szkół SP 10 – III miejsce w Tychach
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Szkolny Konkurs Wiedzy o Sporcie i Sprawności Fizycznej
I miejsce Natan Badura kl. VII a
II miejsce Julia Gryglewska kl. VII b
III miejsce Ludwik Kurski kl. VII b
IV miejsce Michał Moroń kl. IV c
V miejsce Jan Zakrzewski kl. V c
VI miejsce Franciszek Janota kl. V b
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Powiatowe Igrzyska dzieci w pływaniu
16.01.2018 r.
kategoria dziewcząt 2005/2006:
Natalia Maroszek (styl grzbietowy)
Dominika Sowa (styl dowolny)
Hanna Szumigaj (styl motylkowy)
Alicja Włosińska (styl klasyczny)
kategoria dziewcząt 2007/08:
Alicja Karoń (styl klasyczny)
Amelia Słanek (styl dowolny)
Zuzanna Kozak (styl grzbietowy)
Dziewczęta IX miejsce
kategoria chłopców 2005/06:
Mateusz Sokołowski (styl klasyczny)
Theo Brzoska (styl motylkowy)
Franciszek Janota (styl dowolny)
kategoria chłopców 2007/08:
Marcin Klima (styl grzbietowy)
Artur Kowalczyk (styl dowolny)
Filip Tomiczek (styl dowolny)
Chłopcy XII miejsce
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Powiatowe Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym
14.11.2017 r.
Indywidualnie – Emilia Pencarska I miejsce w Tychach
Dziewczęta – drużynowo IV miejsce
– Emilia Pencarska
– Julia Gryglewska
– Natalia Grubka
15.11.2017 r.
Chłopcy – drużynowo VIII miejsce
– Ludwik Kurski
– Kamil Mrzyczek
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
XXXVI Tyskie Kryterium Biegów Przełajowych w Paprocanach
II – bieg
19.10.2017 r.
Medalowe miejsca zajęli:
Kat. dziewcząt 2010
II miejsce Zuzanna Żurowska
Kat. chłopców 2010
I miejsce Miłosz Bohdan
II miejsce Tymon Świerkosz
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Powiatowe Igrzyska dzieci w szachach
18.10.2017 r.
IV miejsce w Tychach
– Adam Cituk
– Błażej Podolski
-Bartosz Bernacki
– Marta Sabat
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
XXXVI Tyskie Kryterium Biegów Przełajowych w Paprocanach
I – bieg
27.09.2017 r.
Medalowe miejsca zajęli:
Kat. dziewcząt 2010
II miejsce Zuzanna Żurowska
III miejsce Julia Kuś
Kat. chłopców 2010
I miejsce Tymon Świerkosz
II miejsce Miłosz Bohdan
Kat. chłopców 2009 r.
III miejsce Błażej Górski
Kat. dziewcząt 2004
I miejsce Wanesa Kaczorek
III miejsce Krystyna Zybowska
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
ROK SZKOLNY 2017/18
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Generalna klasyfikacja szkół podstawowych 2016/2017
V miejsce w Tychach
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Klasyfikacja generalna XXXV Tyskiego Kryterium Biegów Przełajowych
Sezon 2016/2017
1 miejsce SP 35 pkt. 5195
2 miejsce SP 10 pkt. 4885
3 miejsce SP 11 pkt. 3265
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Klasyfikacja idywidualna Grand Prix Tychów w tenisie stołowym
I miejsce Emilia Pencarska III a 2008
I miejsce Emilia Pencarska III a 2006/07
II miejsce Emilia Pencarska III a 2004/05
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Klasyfikacja generalna Grand Prix Tychów w tenisie stołowym
- SP-40 1663 pkt.
- SP-1 1032 pkt.
- SP-18 824 pkt.
- SP-35 480 pkt.
- SP-10 422 pkt.
- Muzyczna 263 pkt.
- SP-7 97 pkt.
- SP-37 77 pkt.
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
XXXV Tyskie Kryterium Biegów Przełajowych
Kategoria chłopcy 2009/2010
1. KOPERA OLAF SP 10 pkt. 100 100 100 100 400
2. GÓRSKI BŁAŻEJ SP 10 60 80 80 220
3. KĘDZIOR MARCIN SP 37 65 65 50 180
Kategoria dziewczęta 2008
1. KRZYSTEK EMILIA SP 35 60 100 100 100 360
2. ZAWARUS MARYSIA SP 35 100 60 60 80 300
3. STEFANIK MAŁGORZATA SP 10 80 80 65 60 285
Kategoria chłopcy 2008
1. BRZOSTEK KAROL SP 35 60 55 80 100 295
2. POTUCHA TOMASZ SP 37 40 100 30 65 235
3. OKOŃ MATEUSZ SP 10 100 65 60 225
Kategoria dziewczęta 2006/2007
1. MOL EMILIA SP 35 100 55 65 65 285
2. SZAMOTA ZOFIA SP 10 60 65 60 50 235
3. BURMER ALEKSANDRA SP 11 100 100 200
Kategoria dziewczęta 2004/2005
1. RADEK WIKTORIA SP 19 80 100 100 280
2. TRELA JULIA SP 35 80 80 100 260
3. ZYBOWSKA KRYSTYNA SP 10 55 65 60 50 230
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Igrzyska Miejskie Szkół Podstawowych
w piłce ręcznej dziewcząt
31.05. 2017 r.
III miejsce w Tychach
- Maja Fronczek
- Nikola Palowska
- Agata Stefańczak
- Iga Szczupłakiewicz
- Krystyna Zybowska
- Wanesa Kaczorek
- Maja Cichoń
- Kamila Domagała
- Wiktoria Cichy
- Wiktoria Szkudlarek
I miejsce SP 35
II miejsce SP 17
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Igrzyska Miejskie Szkół Podstawowych
w czwórboju lekkoatletycznym chłopców
18.05.2017 r.
VIII miejsce w Tychach
- Szymon Oziemczuk
- Marcin Stanclik
- Mateusz Jarek
- Marcel Popow
- Natan Badura
- Kacper Słanek
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Igrzyska Miejskie Szkół Podstawowych
w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt
17.05.2017 r.
IV miejsce w tychach
- Maja Fronczek
- Wanesa Kaczorek
- Krystyna Zybowska
- Iga Szczupłakiewicz
- Maja Tota
- Oliwia Błotko
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Igrzyska Miejskie Szkół Podstawowych
w piłce siatkowej chłopców
12.05.2017 r.
IV miejsce w Tychach
- Natan Badura
- Marcel Popow
- Adam Ratuszny
- Kacper Szczawiński
- Karol Urbańczyk
- Andrzej Biolik
- Marcin Stanclik
- Szymon Pawlus
- Wiktor Wawrzyczek
- Szymon Oziemczuk
<<<<<<<<<<<<<<<<<
III bieg XXXV Tyskiego Kryterium Biegów Przełajowych
11.05.2017 r.
Najlepsze miejsca zajęli:
Kat.2009 /2010 I miejsce Olaf Kopera kl. II b
Kat. 2008 III miejsce Małgorzata Stefanik kl.II e
Kat. 2004/2005 III miejsce Maja Tota kl.VI a
<<<<<<<<<<<<<<<<<
Igrzyska Miejskie Szkół Podstawowych
w piłce siatkowej dziewcząt
20.04.2017 r.
II miejsce w Tychach
- Maja Fronczek
- Agata Stefańczak
- Natalia Grubka
- Iga Szczupłakiewicz
- Zofia Marciniak
- Karolina Jesionowska
- Wanesa Kaczorek
- Kamila Domagała
- Julia Gryglewska
- Wiktoria Cichy
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Igrzyska Miejskie Szkół Podstawowych
w piłce siatkowej chłopców
19.04.2017 r.
I miejsce w grupie
1. Natan Badura
2. Marcel Popow
3. Adam Ratuszny
4. Kacper Szczawiński
5. Szymon Oziemczuk
6. Wiktor Wawrzyczek
7. Andrzej Biolik
8. Marcin Stanclik
9. Szymon Pawlus
10.Dominik Jarosz
11.Karol Urbańczyk
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Międzyszkolne rozgrywki w cztery ognie.
25.04. 2017 r.
I miejsce SP 10 – drużyna z kl. III c
II miejsce SP 17
II miejsce SP 11
1.Karolina Oziemczuk
2.Oliwia Grolik
3.Agata Wawrzyczek
4.Michał Moroń
5.Michał Miś
6.Marcin Klima
oraz rezerwowi: Zuzanna Giełżecka i Artur Strzępek
<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Igrzyska Miejskie Szkół Podstawowych
w piłce siatkowej dziewcząt
10.04.2017 r.
I miejsce w grupie
1. Maja Fronczek
2. Agata Stefańczak
3. Natalia Grubka
4. Iga Szczupłakiewicz
5. Zofia Marciniak
6. Karolina Jesionowska
7. Wanesa Kaczore
8. Kamila Domagała
9. Julia Gryglewska – rezerwowa
>>>>>>>>>>>>>>>>
Szkolny Konkurs Wiedzy o Sporcie i Sprawności Fizycznej
kwiecień
I miejsce Maja Fronczek kl. VI b
II miejsce Szymon Oziemczuk kl. VI c
III miejsce Kacper Szczawiński kl.VI a
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Igrzyska Miejskie Szkół Podstawowych
w piłce nożnej chłopców
29.03.2017 r.
II miejsce w grupie
- Adam Pogorel
- Szymon Oziemczuk
- Wiktor Wawrzyczek
- Kacper Słanek
- Adam Ratuszny
- Hubert Królewicz
- Marcel Popow
- Natan Badura
- Jan Zakrzewski
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Igrzyska Miejskie Szkół Podstawowych
w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt i chłopców
23.02.2017 r.
dziewczęta: VII miejsce
- Paulina Homa kl. VI a
- Maja Cichoń kl. VI a
- Wiktoria Maroszek kl. III a
chłpocy: IX miejsce
- Wiktor Wawrzyczek kl. VI c
- Jakub Szafarz kl. V b
- Szymon Oziemczuk kl. VI c
<<<<<<<<<<<<<<<
Igrzyska Miejskie Szkół Podstawowych w pływaniu
chłopcy
10.02.2017 r.
- Piotr Kolasa II d (klasyk) VII miejsce
- Wiktor Wawrzyczek VI c (klasyk) VII miejsce
- Maciej Szkoła III a (kraul)
- Jan Droździel IV b (kraul)
- Franciszek Janota IV b (grzbiet)
- Wojciech Bernacki VI c (kraul)
<<<<<<<<<<<<<<<<
Igrzyska Miejskie Szkół Podstawowych w pływaniu
dziewczęta
07.02.2017 r.
- Natalia Maroszek V a III miejsce
- Magdalena Duda VI b
- Oliwia Granica VI a
- Alicja Włosińska IV a
- Zuzanna Giełżecka III c
- Wiktoria Szkudlarek VI a
- Wanesa Kaczorek VI a
- Alicja Kucharczyk IV c
<<<<<<<<<<<<<<<<<
Igrzyska Miejskie Szkół Podstawowych w koszykówce
dziewczęta
21.12.2016 r.
II miejsce w grupie
- Maja Fronczek
- Natalia Grubka
- Iga Szczupłakiewicz
- Julia Gryglewska
- Agata Stefańczak
- Nikola Palowska
- Wanesa Kaczorek
- Krystyna Zybowska
- Maja Cichoń
- Dominika Bogdańska
- Julia Homa
- Oliwia Granica
<<<<<<<<<<<<
Szkolny Mikołajkowy Turniej w tenisie stołowym
06.12.2016 r.
I miejsce Szymon Pawlus kl. VI b
II miejsce Tymon Stępień kl.IV c
III miejsce Hubert Królewicz kl.V b
<<<<<<<<<<<<
Igrzyska Miejskie Szkół Podstawowych w koszykówce
chłopcy
30.11.2016 r.
II miejsce w grupie
- Pogorel Adam
- Popow Marcel
- Ratuszny Adam
- Kurski Ludwik
- Barzycki Jakub
- Oziemczuk Szymon
- Marek Szymon
- Szczawiński Kacper
- Wawrzyczek Wiktor
- Zakrzewski Jan
- Badura Natan
<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Igrzyska Miejskie Szkół Podstawowych w tenisie stołowym
chłopcy
09.11.2016 r.
- Szymon Pawlus kl. VI b – VIII miejsce
- Ludwik Kurski kl. VI b – 23 miejsce
- Szymon Oziemczuk kl. VI c – 35 miejsce
drużynowo VII miejsce
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Igrzyska Miejskie Szkół Podstawowych w tenisie stołowym
dziewczęta
08.11.2016 r.
- Emilia Pencarska II a – V miejsce
- Natalia Grubka VI b – XIV miejsce
- Nikola Palowska VI b – XXX miejsce
drużynowo V miejsce
<<<<<<<<<<<<<<<
Igrzyska Rejonowe Szkół Podstawowych w szachach
25.10.2016 r.
drużynowo V miejsce
Nadia Komorowska III e
Wojciech Bernacki VI c
Adam Cituk IV a
Bartosz Bernacki I b
<<<<<<<<<<<<<<<<<
Igrzyska Powiatowe Szkół Podstawowych w szachach
19.10.2016 r.
drużynowo II miejsce
Nadia Komorowska III e
Wojciech Bernacki VI c
Adam Cituk IV a
Bartosz Bernacki I b
>>>>>>>>>>>>>>>>>
Igrzyska Miejskie Szkół Podstawowych w Biegu Sztafetowym
13.10.2016 r.
IV miejsce dziewczęta
- Krystyna Zybowska
- Wiktoria Szkudlarek
- Maja Fronczek
- Nikola Palowska
- Maja Tota
- Wanesa Kaczorek
VIII miejsce chłopcy
- Marcel Popow
- Maciej Gębala
- Kacper Słanek
- Filip Szczygieł
- Kacper Szczawiński
- Szymon Oziemczuk
rezerwowy Jan Zakrzewski
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Międzyszkolne zawody w tenisie stołowym
XIII Grand Prix Tychów
24.09.2016 r.
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
ROK SZKOLNY 2016/2017
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<