Merry Christmas and a Happy New Year!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia świątecznego przedstawienia w j. angielskim pt.: „Christmas Adventure in the North Pole and Christmas Visit in a House”, które przygotowali uczniowie z klasy 3c oraz 3d w ramach całorocznego projektu językowego Face 2 Face.

Warto poświęcić kilka minut i przenieść się na Biegun Północny, gdzie nastąpiły pewne komplikacje z przygotowaniami prezentów, a następnie przeżyć chwile zaskoczenia i radości ze spotkania dzieci z Mikołajem w noc wigilijną.

Życzymy miłego oglądania i tym samym przesyłamy wszystkim serdeczne i radosne życzenia: Merry Christmas and a Happy New Year! 🎅🎄🌟

Całoroczny projekt językowy Face 2 Face – podsumowanie.

Uczniowie klasy 2c, mimo ograniczeń związanych z nauką stacjonarną, przez cały rok szkolny realizowali projekt językowy Face 2 Face. Wzbogacali słownictwo, doskonalili płynne wypowiadanie się, prawidłową intonację oraz lekkość w wyrażaniu emocji w języku angielskim. Czy im się to udało? Posłuchajcie dwujęzycznej bajki, jaką przygotowali na zakończenie roku szkolnego – tą prezentacją życzymy wszystkim bezpiecznych, wesołych i pełnych przygód wakacji!

17th March – St. Patrick’s Day

17 marca to w krajach anglojęzycznych, a szczególnie w Irlandii, okazja do radosnych obchodów Dnia Świętego Patryka. Uczniowie klas 2c i 2d poznali tradycje tego święta. Na lekcjach zrobiło się bardzo zielono… ☘️ Tak… już wszyscy z utęsknieniem wyczekujemy wiosny 😎☘️