Całoroczny projekt językowy Face 2 Face – podsumowanie.

Uczniowie klasy 2c, mimo ograniczeń związanych z nauką stacjonarną, przez cały rok szkolny realizowali projekt językowy Face 2 Face. Wzbogacali słownictwo, doskonalili płynne wypowiadanie się, prawidłową intonację oraz lekkość w wyrażaniu emocji w języku angielskim. Czy im się to udało? Posłuchajcie dwujęzycznej bajki, jaką przygotowali na zakończenie roku szkolnego – tą prezentacją życzymy wszystkim bezpiecznych, wesołych i pełnych przygód wakacji!

17th March – St. Patrick’s Day

17 marca to w krajach anglojęzycznych, a szczególnie w Irlandii, okazja do radosnych obchodów Dnia Świętego Patryka. Uczniowie klas 2c i 2d poznali tradycje tego święta. Na lekcjach zrobiło się bardzo zielono… ☘️ Tak… już wszyscy z utęsknieniem wyczekujemy wiosny 😎☘️