2022/23

Rozśpiewane i rozbrykane Mikołajki z klasy 1c i 3c  😀

2021/22

***  Czerwiec 2022 ***

Podsumowując trzy lata doskonalenia umiejętności językowych uczniowie klasy 3c przygotowali przedstawienie, w którym wykorzystali swoje szerokie możliwości zarówno językowe, jak i aktorskie oraz wokalne. Z wielką dumą prezentujemy przedstawienie w języku angielskim: „British and American Holidays”

***  Grudzień 2021 ***

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia świątecznego przedstawienia w j. angielskim „Christmas Adventure in the North Pole and Christmas Visit in a House”, które przygotowali wszyscy uczniowie klasy 3c oraz kilka osób z klasy 3d w ramach całorocznego projektu językowego Face to Face.
Warto poświęcić kilka minut i przenieść się na Biegun Północny, gdzie nastąpiły pewne komplikacje z przygotowaniami prezentów, a następnie przeżyć chwile zaskoczenia i radości ze spotkania dzieci z Mikołajem w noc wigilijną.

2020/21

***  Czerwiec 2021 ***

Nasi zdolni uczniowie, mimo ograniczeń związanych z nauką stacjonarną, przez cały rok szkolny realizowali projekt językowy Face 2 Face. Wzbogacali słownictwo, doskonalili płynne wypowiadanie się, prawidłową intonację oraz lekkość w wyrażaniu emocji w języku angielskim. Czy im się to udało? Posłuchajcie dwujęzycznej bajki, jaką przygotowali na zakończenie roku szkolnego – tą prezentacją życzymy wszystkim bezpiecznych, wesołych i pełnych przygód wakacji!

***  Marzec 2021 ***

Dzień Świętego Patryka   (17th March – St. Patrick’s Day)

Oto rozśpiewana i roztańczona klasa 2d   🙂

2019/20

Klasy 1c, 1d – projekt Our Food:

***  Grudzień 2019 ***

The Symbols of Christmas – przedstawienie świąteczne w języku angielskim, zrealizowane przez uczniów klasy 1c w ramach projektu Face 2 Face

Krótka  scenka   wykonana przez uczniów    klasy 1c    oraz inne występy z pacynkami:  1 ,   ,   3,   4 (X-XI.2019)

2017/18

Projekt Deutsch Hat Klasse

Oto FILM prezentujący przebieg projektu od początku do końca.

Filmik podsumowujący projekt

Reklama promująca nasz projekt

2011/2012

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w języku angielskim.
Happy Frosties, śpiewający piosenkę „Frosty the Snowman” wywalczyli sobie i naszej szkole zaszczytne III miejsce. Gratulujemy !!! 😀

Zaprezentowaliśmy także: „Santa, Santa, High it the Sky”  oraz „Sing out, Shout with Joy!”

Wszystkie zespoły świetnie się przygotowały 🙂

Rozśpiewana klasa 1a 😀

2010/2011

Zajęcia z Australijczykiem Terrym