NASZE SUKCESY 2020/ 2021

MIĘDZYSZKOLNE KONKURSY PLASTYCZNE,  organizowane przez
Szkołę Podstawową STO im. J. C. Korzeniowskiego

ŻAGLOWCE NASZYCH MARZEŃ
III miejsce: Weronika Witos (6e)

RYSUJ WIERSZEM
II miejsce: Szymon Buras (4a)
III miejsce: Ewa Górowska (4c)

SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY
„100-lecie III Powstania Śląskiego i Plebiscytu na Górnym Śląsku”

I miejsce: Hubert Paluchowski (8b)
II miejsce:
Jan Zakrzewski (8c)
III miejsce:
Julia Mazur (8c)

III TYSKI KONKURS PISANIA NA KOMPUTERZE

W kategorii drużynowej:
III miejsce: SP nr 10 Tychy

W kategorii wiekowej – juniorzy młodsi:
7 miejsce: Milena Skarzyńska (7e)
15 miejsce: Julia Kuś (5a)
25 miejsce: Zuzanna Wysocka (7e)
34 miejsce: Maciej Mazur (7e)
35 miejsce: Wiktor Faryna (6d)

REGIONALNY KONKURS HISTORYCZNO-INFORMATYCZNY
„100-lecie III Powstania Śląskiego i Plebiscytu na Górnym Śląsku
w prezentacji multimedialnej”

III miejsce: Hubert Paluchowski (8b)

SZKOLNY KONKURS O TYTUŁ MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA

Klasy II: Ewa Paluchowska (2c)
Klasy III: ex aequo Bartosz Bartnik (3b) i Paweł Parys (3c)

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY
„InstaLogik 2020/2021”

Laureat III stopnia w kategorii klas 4 – Paweł Jarlaczyński
Laureat II stopnia w kategorii klas 5 – Mateusz Wilf
Laureat II stopnia w kategorii klas 7 – Paweł Latosiński

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI
DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Laureat: Paweł Latosiński (7a) oraz Franciszek Zając z (8b)

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
„ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU”

KLASY I-III:

I miejsce (ex aequo): Kamil Durkalec (3a), Zuzanna Nowak (3d)
II miejsce (ex aequo):
Karolina Kucharczyk (1a), Paulina Bachanek (1b)
III miejsce (ex aequo):
Julia Jastrząb (1d), Wiktoria Podwika (2c)

Wyróżnienia: Bartosz Broncel (1a), Leon Kozieński (1a),
Maja Rudzińska (1a)

KLASY IV-VIII:

I miejsce (ex aequo): Daria Dzięgiel-Kozioł (7c), Sandra Tissler (4b)
II miejsce (ex aequo):
Filip Golda (4c), Artur Kowalczyk (6c)
III miejsce (ex aequo):
Alan Horajski (5b), Paweł Latosiński (7a)

Wyróżnienia:
Ewa Górowska (4c), Nikolina Długosz (6a),
Oliwier Woźniak (6a), Oskar Gabryelczyk (6b),
Dominika Świerczyński (6c), Marta Sabat (7c)

SZKOLNY KONKURS NA WITRAŻ O EUCHARYSTII

I miejsce: Wiktor Strzoda (1b)
II miejsce: Julia Jastrząb (1d), Szymon Górski (2d)
III miejsce: Amelia Kowalska (2a)

SZKOLNY KONKURS PIĘKNEJ POLSZCZYZNY
pod hasłem „Nie szata, lecz język zdobi człowieka”

I miejsce: Alicja Włosińska (8a)
II miejsce:
Paulina Jarosz (7d)
III miejsce:
Franciszek Zając (8b)

SZKOLNY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ
W JĘZYKU ANGIELSKIM

I miejsce: Julia Jastrząb (1d), Milena Warzecha (2c)
II miejsce:
Wiktoria Czarnecka (1c), Milena Wilczyńska (1c)
III miejsce:
Zofia Jusiak (1c), Maja Kozioł (2a)

SZKOLNY KONKURS Z OKAZJI DNIA BEZPIECZNEGO INTERNETU

Wyróżnienia: Bartosz Kalinowski (4b), Hanna Różycka (7e)

OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH „ŚWIETLIK”

Wyróżnienia: Bartosz Bartnik (3b), Michał Trojanowski (3a),
Marta Kucharczyk (4b)

ANTOLOGIA POEZJI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ –
XVII WOJEWÓDZKI KONKURS POETYCKI

Laureat: Natalia Cichoń (7a)

VI TYSKI RAJD Z KSIĄŻKĄ
konkurs na ilustrację do „Legendy o trzech duchach”

Nagroda: Emilia Biedroń (1c)

SZKOLNY KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ
„ZIEMIA OPIEKUJE SIĘ NAMI, ZAOPIEKUJĘ SIĘ ZIEMIĄ”

Nagroda specjalna: Zofia Jusiak (1c)
Wyróżnienia:
Małgorzata Stefanik (6d), Maciej Baścik (8c)

SZKOLNY KONKURS RÓŻAŃCOWY

I miejsce: Lena Ogiela (3c)
II miejsce ex aequo:
Paulina Bachanek (1b), Wiktoria Czarnecka (1c)
III miejsce ex aequo:
Aleksandra Tomiczek (2a), Zofia Jusiak (1c)
Wyróżnienia: 
Amelia Kowalska (2a), Małgorzata Sewera (2d),
Hanna Maciejowska (1b), Piotr Stawarz (1c)

SZKOLNY KONKURS „PLASTIK? REZYGNUJĘ, REDUKUJĘ, SEGREGUJĘ!”

I miejsce: Paulina Poniewierska (6b)
II miejsce:
Wiktoria Podwika (2c)
III miejsce:
Alan Horajski (5b)

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „BAJECZNY ŚWIAT KÓŁEK”

KATEGORIA: KLASY I-III

I miejsce (ex aequo): Zofia Jusiak (1c), Kamil Durkalec (3a)
II miejsce (ex aequo): Wiktoria Podwika (2c), Maja Rudzińska (1a)
III miejsce (ex aequo): Zuzanna Czarnecka (1c), Emilia Biedroń (1c)
Wyróżnienia: Wiktoria Czarnecka (1c), Maksymilian Krawczyk (1c), Milena Wilczyńska (1c), Amelia Kowalska (2a)

KATEGORIA: KLASY IV-VI

I miejsce: Kuba Pudełko (6b)
II miejsce (ex aequo): Zofia Duma (4b), Elena Gacek (4b)
III miejsce (ex aequo): Oskar Gabryelczyk (6b), Sandra Tissler (4b)
Wyróżnienia: Maja Krawieczek (4c), Eryk Suduł (4c), Mateusz Wilf (5b)

KATEGORIA: KLASY VII-VIII

I miejsce: Daria Wodniok (7e)
II miejsce: Paweł Latosiński (7a)
III miejsce: Kinga Strzelczyk (7e)
Wyróżnienie: Kamil Pudełko (8b)

NASZE SUKCESY 2019/ 2020

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”

W.Wojczuk (5c), B.Kalinowski (3b) – nagroda I stopnia

Łukasz Piątkowski (2a), Hubert Tomkiewicz (4a), Mateusz Wilf (4b),
Natalia Milińska (5e), Wiktoria Sitek (5e), Szymon Jędrzejak (5a),
Paweł Latosiński (6a), Maksymilian Feldek (6d), Alicja Karoń (6a),
Hanna Szumigaj (7c), Franciszek Zając (7b) – wyróżnienie

REJONOWY KONKURS PLASTYCZNY DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
„ŚWIĘTY JAN PAWEŁ”

Zofia Ciupa (1b), Wiktoria Podwika (1c), Szymon Górski (1d),
Nadia Szmurło (2c), Zofia Duma (3b) – LAUREACI

SZKOLNY KONKURS MULTIMEDIALNY O ŚW. JANIE PAWLE
DLA KL. V-VI

Wiktoria Żywicka (6e) – I miejsce
Paulina Jarosz (6d) – II miejsce
Jasmina Reszka (6b) i Aleksander Dąbrowski (5e) –  III miejsce ex aequo 
Zofia Koczar (5b), Agata Malik (6a), Oliwia Błotko (6d) – wyróżnienie

SZKOLNY KONKURS „ZGADNIJ, KTO TO,
CZYLI NAUCZYCIELE TEŻ BYLI DZIEĆMI?”

Kategoria I (klasy 1-3)
I miejsce: Zosia Szumigaj (2a) – 9 punktów
II miejsce: Szymon Górski (1d) – 8 punktów
III miejsce Kamil Durkalec (2a) – 7 punktów

Kategoria II (klasy 4-8)
I miejsce: Jagna Feith (7a)– 11 punktów
II miejsce: Julia Witos (7c) – 10 punktów
III miejsce ex aequo: Hanna Szumigaj (7c),
Nikola Spychalska (6b) i Kalina Feith (6b) – 9 punktów

Kategoria III (nauczyciele)
I miejsce: pani Agata Mazurek – 13 punktów
II miejsce: pani Jadwiga Święs – 12 punktów
III miejsce ex aequo: pani Anna Wolnik
i pani Danuta Urbańczyk – 10 punktów

WIOSENNA EDYCJA OLIMPIADY MATEMATYCZNEJ OLIMPUS
Klasy IV
Mateusz (4b) – 208/230 punktów, tytuł laureata
Jakub (4b) – 206/230 punktów, tytuł laureata
Alan (4b) – 134/230 punktów, dyplom uznania

Klasa V

Szymon (5a) – 218/230 punktów, tytuł laureata
Wiktor (5c) – 210/230 punktów, tytuł laureata
Tymon (5a) – 178/230 punktów, dyplom uznania

Klasa VI
Paweł (6a) – 216/232 punkty, tytuł laureata
Barbara (6e) – 184/232 punkty, dyplom uznania
Sara (6e) – 140/232 punkty, dyplom uznania
Kalina (6b) – 134/232 punkty, dyplom uznania

Klasa VII
Michał (7c) – 190/238 punktów, dyplom uznania
Franek (7b) – 174/238 punktów, dyplom uznania
Jan (7c) – 168/238 punktów, dyplom uznania

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY O JANIE PAWLE II

Zofia Ciupa (1b), Wiktoria Podwika (1c) – I miejsce
Szymon Górski (1d), Zofia Duma (3b) – II miejsce
Amelka Kowalska (1a) – III miejsce
Nadia Szmurło (2c) – wyróżenienie

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI
ORGANIZOWANY PRZEZ ŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Martyna Malińska (8b) – LAUREATKA

RODZINNY SZKOLNY KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

Szymon Górski (1d) – I miejsce
Jakub Pniewski (3c) – II miejsce
Kajetan (1b), Maja (3c) i Kamil Krawieczek (8a) – III miejsce
Wyróżnienia:
Lena Ogiela (3c)
Małgorzata Sewera (1d)
Kacper Mielniczuk (1d)

SZKOLNY KONKURS NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ
W JĘZYKU ANGIELSKIM
Zofia Ciupa (1b) – I miejsce
Zofia Duma (3b) – II miejsce
Zuzanna Żywczak (1d) oraz Franciszek Dyrdół (2d) – III miejsce

SZKOLNY KONKURS „LOGO BIBLIOTEKI”

Julia Kuś – I miejsce
Ela Górowska – II miejsce
Malik Agata – III miejsce

MIĘDZYNARODOWY KONKURS  „PIX PROGRAMMING CHALLENGE 2019”

Natalia Milińska (5e) oraz Jakub Raj (5c) – PÓŁFINALIŚCI

SZKOLNY KONKURS NA KALENDARZ 2020 – „NASZA SZKOŁA”
Angelika Gał – I miejsce
Piotr Reszka i Wiktor Wiewióra – II miejsce
Melisa Krzysztoń – III miejsce

REGIONALNY KONKURS PLASTYCZNY „GRECCY BOGOWIE I HEROSI”

Marta Sabat (6c) – II miejsce

XXVIII WOJEWÓDZKI KONKURS „NUDNA MATEMATYKA”

Paweł Latosiński (6a) – II miejsce

SZKOLNY KONKURS LITERACKI „JESIENNE SPOTKANIE ZE SŁOWEM”

Szymon Wojtyka (3a) – I miejsce
Bartosz Warzecha (3a) – II miejsce
Mateusz Cegielski (3a) – III miejsce
Angelika Gał (3a) – wyróżnienie

SZKOLNY KONKURS GWARY ŚLĄSKIEJ „TEROZKI SE POGODOMY”

kategoria klasy I-III
Paweł Jarlaczyński (3c) oraz Adrian Kściuczyk (3a) – I miejsce
Natan Sapa (1c) – II miejsce

kategoria klasy IV-VIII
Szymon Lukasek (5e), Wiktor Machul (5e)
oraz Anna Pryszcz (8a) – II miejsce
Paulina Poniewierska (5b) – III miejsce
Natalia Sekuła (7b), Laura Banaś (8a)
oraz Natalia Maroszek (8a) – wyróżnienie

KONKURS PLASTYCZNY NA „ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI 2019”

I NAGRODA w kat. kl. VII-VIII : Karolina Malik
II NAGRODA
w kat. Kl. VII-VIII : Franciszek Zając
I NAGRODA
w kat. kl. V-VI : Szymon Jędrzejak
II NAGRODA w kat. kl. V-VI : Kinga Strzelczyk
III NAGRODA w kat. kl. V-VI : Jagoda Kustwan
III NAGRODA
w kat. kl. III-IV : Julia Kuś
III NAGRODA
w kat. kl. I-II : Lena Ogiela

WOJEWÓDZKI KONKURS POETYCKI DLA
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I SZKÓŁ ŚREDNICH
„XVI ANTOLOGIA POEZJI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ”

Agata Malik (6a) – LAUREATKA

SZKOLNY KONKURS RÓŻAŃCOWY

Maja i Kajetan Krawieczek (1b i 3c) – I MIEJSCE
Emilia Skawicka (2c) – II MIEJSCE
Lena Ogiela (2c) i Kamila Sobala (1b) – III MIEJSCE

WYRÓŻNIENIA
Igor Wojtyka (1c)
Krzysztof Pilch (2c)
Iwo Cituk (3c)
Amelia Kowalska (1a)
Kamil Durkalec (2a)
Kinga Czyżewska (2d)
Zuzanna Żywczak (1d)
Zofia Duma (3b)
Maksymilian Antosiak (3a)
Zofia Szymkowiak (2b)

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY ORGANIZOWANY W RAMACH
MIĘDZYNARODOWEGO DNIA KROPKI

I MIEJSCE (ex aequo):
Kamil Pudełko (7b)
Jakub Szmidt (7b)
Julia Witos (7c)

II MIEJSCE (ex aequo):
Matylda Gawron (4a)
Anna Rudolf (5b)
Amelia Słanek (6c)

III MIEJSCE (ex aequo):
Milena Żanowska (5c)
Agata Malik (6a)
Jagoda Kustwan (6c)

WYRÓŻNIENIA:
Hanna Szelec (4a)
Oskar Gabryelczyk (5b)
Katarzyna Jabłeka (5b)
Jakub Pudełko (5b)
Weronika Witos (5e)
Paulina Jarosz (6d)
Martyna Worsztynowicz (7a)
Kacper Wyka (7b)
Hanna Szumigaj (7c)
Mateusz Zwyrtek (7c)

NASZE SUKCESY 2018/2019

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMTYCZNY”

Kategoria: Żaczek – klasa 2
Piotr Kowalski – wyróżnienie,
Dorota Milińska– wyróżnienie

Kategoria: Maluch – klasy 3 i 4
Bohdan Miłosz – bardzo dobry wynik,
Filip Santkiewicz – wyróżnienie
Natalia Milińska –  bardzo dobry wynik,
Jakub Raj – wyróżnienie,
Szymon Jędrzejak – wyróżnienie,
Wiktoria Sitek – wyróżnienie

Kategoria: Beniamin – klasy 5 i 6
Paulina Jarosz – wyróżnienie,
Alicja Karoń – wyróżnienie,
Jan Golder – wyróżnienie,
Paweł Latosiński – wyróżnienie,
Sara Kotlarz – wyróżnienie,
Maksymilian Feldek – wyróżnienie
Jan Ziemba – wyróżnienie,
Mateusz Zwyrtek – wyróżnienie,
Franciszek Zając – wyróżnienie

Kategoria: Kadet – klasa 7 i 8
Karolina Malik – wyróżnienie
Szymon Pawlus – wyróżnienie

Kategoria: Junior – klasa III gimnazjum
Zuzanna Jarlaczyńska – wyróżnienie
Radosław Rolka – wyróżnienie,
Ireneusz Fijał – wyróżnienie,
Dominik Powierża – wyróżnienie

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI
Zuzanna Jarlaczyńska (3c GIM) – finalistka
Ireneusz Fijał (3c GIM) – finalista

KONKURS RELIGIJNO-PLASTYCZNY DLA KL.I
Maria Niemiec (1a) – I miejsce
Kamil Durkalec (1a) – II miejsce
Julia Borek (1a) – III miejsce

KONKURS PLASTYCZNO-RELIGIJNY „BOŻE CIAŁO-EMBLEMATY”
Kacper Wyka (6b) – I miejsce
Dominika Kołaczyk (7b) –  II miejsce
Nikola Charów (6a) – III miejsce

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY DLA KL.I-III
„MY PICTURE DICTIONARY”
Franek Dyrdół (1d) – I miejsce w kl.I
Bartosz Warzecha (2a) – I miejsce w kl.II
Borys Haręża (2a) – wyróżnienie
Natalia Kaczmarczyk (3b) oraz Julia Kuś (3a) – I miejsce w kl.III

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „TYCHY-MOJA MAŁA OJCZYZNA”
KATEGORIA klasy 4-6
Anastazja Garyga (6b), Kamil Pudełko (6b),
Jakub Pudełko (4b) – I miejsce
Amelia Czapla (5e), Michał Kowalik (4c) – II miejsce
Nina Fronczek (6c) – III miejsce
Franciszek Zając (6b),  Kacper Wyka (6b), Daria Wodniok (5e),
Zuzanna Wysocka 5e – wyróżnienie

KATEGORIA klasy 7 – klasy gimnazjalne
Emilia Fyda (3c), Anna Stula (3e) – I miejsce
Karolina Malik (7b), Zuzanna Jarlaczyńska (3c) – II miejsce
Zuzanna Urbanowicz (3d) – III miejsce
Julia Marciniak (3c), Dagmara Nosal (7b), Dominika Sowa (7b),
Magdalena Kula (3b) – wyróżnienie

SZKOLNY KONKURS „LIGA MATEMATYCZNA”
Najlepsze wyniki osiągnęli:

KLASY 4
Kotlarz David (4c) – 57,5
Jędrzejak Szymon (4a) – 56
Raj Jakub   (4c) – 47,5 

KLASY 5
Latosiński Paweł (5a) – 63
Jarosz Paulina (5d) – 57
Feldek Maksymilian (5d) – 38 

KLASY 6
Zając Franciszek (6b) – 82
Ziemba Jan (6c) – 73
Zwyrtek Mateusz (6c) – 68 

REJONOWY KONKURS WIEDZY O ŚW. JACKU
Natalia Milińska i Filip Skawicki (4e) –  II miejsce

SZKOLNY KONKURS „GRA Z MATEMATYKĄ W TLE”
Wiktoria Maroszek (5a) – I miejsce
Lena Ogiela (1c) – II miejsce
Julia Maroszek (2a) – III miejsce

WYRÓŻNIENIA
Bartosz Bień (8b)
Michał Termin (8a)
Zuzanna Duda (8a)
Daria Wodniok (5e)
Szymon Lukasek (4e)
Piotr Kowalski (2a)

REJONOWY KONKURS MULTIMEDIALNY
„JACEK – ŚWIĘTY Z KAMIENIA”
Martyna Worsztynowicz (6a) – II miejsce

SZKOLNY KONKURS MULTIMEDIALNY
„JACEK – ŚWIĘTY Z KAMIENIA”
Martyna Worsztynowicz (6a) ex aequo Jan Zakrzewski (6c) – I miejsce
Franciszek Zając (6b) – II miejsce

SZKOLNY KONKURS „IDĘ Z JEZUSEM DROGĄ KRZYŻOWĄ”

Dominika Sowa (7b) ex aequo Karolina Malik (7b) – I miejsce
Wiktoria Gał i Agata Fatek (7b) – II miejsce

I TYSKI KONKURS PISANIA NA KOMPUTERZE (KATEGORIA JUNIORZY)
Szymon Marek – 6 miejsce
Igor Wójcik – 11 miejsce
Maja Fronczek – 13 miejsce
Kaja Juszczak – 16 miejsce
Julia Gryglewska – 17 miejsce
Szymon Pawlus – 19 miejsce
Agata Stefańczak – 20 miejsce
Natan Badura – 21 miejsce

SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY „TROPICIELE WIOSNY”
Amelia Słanek (5c) oraz Teresa Derewecka (3bGim) – I miejsce ex aequo
Alicja Kucharczyk (6c) – II miejsce
Anna Kowalczyk (1a) – III miejsce
WYRÓŻNIENIA
Hubert Tomkiewicz (3a)
Alan Horajski (3b)
Oskar Gabryelczk (4b)
Kuba Pudełko (4b)
Alicja Karoń (5a)
Paweł Latosiński (5a)
Wiktoria Orzeł (5a)
Michalina Sobala (5e)
Jakub Szmidt (6b)
Klaudia Pietruszka (3bGim)

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA KL. I-III
Bartosz Bartnik (1b) – MISTRZ ORTOGRAFII
Mateusz Blacha (2a) – MISTRZ ORTOGRAFII
WYRÓŻNIENIA
Mateusz Tchórz (2a)
Hanna Krzystolik (2a)
Małgorzata Ślawska (2a)
Hubert Tomkiewicz (3a)
Bartosz Bernacki (3b)

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY „ŚWIETLIK”
Natalia Milińska (4e) – II miejsce
WYRÓŻNIENIA
Bartosz Bartnik (1b) 
Piotr Kowalski (2a)
Hubert Tomkiewicz (3a)
Maciej Grzywnowicz (4a)
Szymon Jędrzejak (4a)
Natalia Cupiał (4d)

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI DLA KL. I-III
„KAŻDY JAKIŚ ZAWÓD MA, BĘDĘ MIAŁ I JA”
Julia Kuś (3a) – III miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z PRZYRODY EDI Pingwin
Jagna Feith (kl.6) – wyróżnienie

SZKOLNY KONKURS O TYTUŁ MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA
Piotr Kowalski (IIa) – MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA
Miłosz Bohdan (IIIa) – MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA
WYRÓŻNIENIA

Piotr Reszka
Olaf Kwiatek
Zofia Duma
Hubert Tomkiewicz
Antoni Duda
Julia Kuś

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „TYSKIE ASY Z TRZECIEJ KLASY”
Hubert Tomkiewicz (3a) oraz Tymoteusz Żmuda (3b) – I miejsce

XXXVII TYSKIE KRYTERIUM BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

Chłopcy rocznik 2006/ 2007
Maciej Mazur – II miejsce

Dziewczęta rocznik 2010
Zuzanna Żurowska – I miejsce
Michalina Nowak – II miejsce
Julia Kuś – III miejsce

Chłopcy rocznik 2010
Tymoteusz Żmuda – I miejsce
Tymon Świerkosz – II miejsce

Dziewczęta rocznik 2011/ 2012
Matylda Panek – I miejsce
Oliwia Kaczmarczyk – II miejsce

Chłopcy rocznik 2011/ 2012
Patryk Laszczak – I miejsce
Kajetan Mazurek – II miejsce
Kamil Durkalec – III miejsce

KONKURS PRZYRODNICZO-PLASTYCZNY „NIE Z TEJ PLANETY”
Mateusz Gawron (4d) – III miejsce
Magdalenia Marek (6a) – IV miejsce

SZKOLNY KONKURS „DZIEŃ ZIEMI-NA RATUNEK PLANECIE”
LAUREACI:
Julia Kuś (3a)
Kuba Pudełko (4b)
Nikodem Rygol (5a)
Kamil Pudełko (6b)
Dominika Sowa (7b)
WYRÓŻNIENIA:
Paweł Latosiński (5a)
Zuzanna Turczynowicz (5a)
Emilia Sobczyk (6a)

KONKURS GRAFICZNY DLA KLAS ÓSMYCH I TRZECICH GIMNAZJALNYCH
„MÓJ ZAWÓD-MOJA PRZYSZŁOŚĆ”

Oliwia Działak (G3e) i Anna Stula (G3e) – Ex aequo I miejsce
Julia Marciniak (G3c)- II miejsce
Natalia Duda (8c) – III miejsce
Zuzanna Jarlaczyńska (G3c), Dominika Pyrek (G3d) – wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
W SŁUCHANIU ZE ZROZUMIENIEM „THE BAT KID”

Sara Kotlarz –  II miejsce
Jan Ziemba – II miejsce
David Kotlarz – III miejsce
Jagna Feith – III miejsce
Igor Żmuda – III miejsce
Mateusz Zwyrtek – III miejsce

SZKOLNY KONKURS „WZOROWY ZESZYT”

Klasy pierwsze:
Zuzanna Nowak (1d) – I miejsce
Kamila Sobala (1d) – II miejsce
Matylda Panek (1b) – III miejsce

Klasy drugie:
I miejsce:
Angelika Gał (2a)
Małgorzata Ślawska (2a)
II miejsce:
Sandra Bochińska (2a)
Nikodem Stempak (2b)
III miejsce:
Borys Horęża (2a)
Sandra Tissler (2b)
Mateusz Tchórz (2a)

Klasy trzecie:
Jula Kuś (3a) – I miejsce
Sonia Kozub (3a) – II miejsce
Matylda Gawron (3a) – III miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
EDI Pingwin
– Sara Kotlarz (kl.5) – dyplom LAUREATA
– Jagna Feith (kl.6) – dyplom LAUREATA
– Jan Ziemba (kl.6) – dyplom LAUREATA
– Kacper Cichy (kl.3gim) – dyplom LAUREATA
– Zuzanna Urbanowicz (kl.3gim) – dyplom LAUREATA
– Szymon Filipek (kl.4) – dyplom WYRÓŻNIENIA
– Dawid Kotlarz (kl.4) – dyplom WYRÓŻNIENIA
– Daria Wodniok (kl.5) – dyplom WYRÓŻNIENIA
– Mateusz Zwyrtek (kl.6) – dyplom WYRÓŻNIENIA
– Julia Stanuch (kl.8) – dyplom WYRÓŻNIENIA
– Filip Szczygieł (kl.8) – dyplom WYRÓŻNIENIA
– Wojciech Bernacki (kl.8) – dyplom WYRÓŻNIENIA

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY
BYĆ JAK – NIETUZINKOWE AUTORYTETY
Laura Banaś (7a) – II miejsce
Aleksandra Kniaziuk (7b) – wyróżnienie

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY DLA KL.I-III
„BAŚNIE ŚLĄSKIE GUSTAWA MORCINKA”
Alicja Sadowska (3a) – I miejsce
Julia Kuś (3a) – II miejsce
Alicja Bosowiec (1c) – III miejsce
Gabriela Szeliga (3a), Jagoda Janus (3a), Patrycja Stępień (1d),
Sebastian Ciupa (2b), Marcel Banaś (1c) – wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS
„WCZUJMY SIĘ W KLIMAT – ADAPTACJA DO ZMIAN KLIMATU WOKÓŁ NAS”
KATEGORIA: PLAKAT
Laura Hoffman (6c) – laureatka

XI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RODZINNY
SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

Zofia (1a) i Hanna Szumigaj (4c) – nagroda główna
Oliwier Pawłowicz – wyróżnienie
Urszula Gardocka (1d), Nadia Brożyńska (4d) – nagroda specjalna

KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ DLA KL.I-III

Wyróżnieni:
Lena Drąg (1a)
Paweł Parys (1c)
Franek Dyrdół (1d)
Bartosz Warzecha (2a)
Sebastian Ciupa (2b)
Jakub Pniewski (2c)
Maja Krawieczek (2c)
Milena Stachowicz (3b)

SZKOLNY RODZINNY KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

Wiktor (4e) i Szymon Machul (6b) – I miejsce
Urszula Gardocka (1d) – II miejsce
Zofia (1a) i Hanna Szumigaj (4c) – III miejsce
Wyróżnieni:
– Mateusz Wojnar (2c)
– Nadia Brożyńska (4d)
– Zofia Duma (1b)

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W BADMINTONIE
Amelia Socha (6b) – złoty medal

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „JESIENNY OGRÓD SZTUK” – PROZA
Franciszek Zając (6b) – II miejsce

REGIONALNY KONKURS MULTIMEDIALNY „ŚW. MAKSYMILIAN KOLBE”
Jan Zakrzewski (6c) – III miejsce

REGIONALNY KONKURS PLASTYCZNY „ŚW. MAKSYMILIAN KOLBE”Zosia Duma (2b) – III miejsce

SZKOLNY KONKURS MULTIMEDIALNY „ŚW. MAKSYMILIAN KOLBE”
Jan Zakrzewski (6c) – I miejsce

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ŚW. MAKSYMILIAN KOLBE”

Zosia Duma (2b) – I miejsce
Maja Krawieczek (2c) – II miejsce
Hanna Krzystolik (2a) – III miejsce

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „NASZA NIEPODLEGŁA
– DROGI DO WOLNOŚCI”

Zuzanna Urbanowicz (3d) oraz Zuzanna Jarlaczyńska (3c) – I miejsce
Oliwia Będkowska klasa (3a) – II miejsce
Anastazja Garyga – wyróżnienie

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA”

Daria Wodniok (5e) – I miejsce
Agata Malik klasa (5a) – II miejsce
Artur Kowalczyk klasa (4c), Kalina Feith (5b),
Michał Kowalik (4c) – III miejsce

GRA SZKOLNA POD HASŁEM „KIM, CZYM POLSKA W ŚWIECIE SŁYNIE”
Aleksandra Rolka i Mikołaj Dudka (8c) – I miejsce

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ILUSTROWANY KODEKS KUMPLA” ORGANIZOWANY W RAMACH AKCJI
„19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży”

Laura Banaś, Natalia Maroszek, Anna Pryszcz (7a) oraz Martyna Graboń,
Emilia Neterowicz, Natalia Rybacka (3a GIM) – I miejce
Zofia Szamota i Nina Fronczek (6c), Bartosz Bień (8b), Patrycja Rząp (3b GIM) oraz Wiktoria Haładuda i Natalia Kuś (3d GIM) – wyróżnienie

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I-III

„KWIATEK DLA MOJEJ OJCZYZNY”

Klasy I:
Krzysztof Pilch (1c) – I miejsce
Natalia Górka (1b) – II miejsce
Franciszek Dyrdół (1d) – III miejsce

Wyróżnienia:
Lena Ogiela (1c)
Kamila Sobala (1d)
Zofia Szymkowiak (1b)
Kamil Durkalec (1a)

Klasy II:
Julia Maroszek (2a) i Zofia Duma (2b) – I miejsce
Michalina Beleć (2b) i Mateusz Wojnar (2c) – II miejsce
Nikodem Garyga (2b) i Filip Wyka (2b) – III miejsce

Wyróżnienia:
Małgorzata Ślawska (2a)
Borys Haręża (2a)
Adam Majer (2b)
Jakub Pniewski (2c)
Nikodem Stempak (2b)
Szymon Buras (2a)
Mateusz Blacha (2a)

Klasy III:

Wyróżnienie:
Alan Horajski (3b)

SZKOLNY KONKURS LITERACKI

Julia Homa (8a) – I miejsce
Laura Hofman (6c) – II miejsce
Bartosz Bień (8b) – III miejsce
Paweł Latosiński (5a) – wyróżnienie

SZKOLNY KONKURS „WIELCY POLACY NA STULECIE NIEPODLEGŁOŚCI”

KATEGORIA: GIMNAZJUM
Zuzanna Jarlaczyńska (3c) – I miejsce
Weronika Radzikowska (3b) – II miejsce
Patrycja Rząp (3b) – III miejsce
Paweł Świder (3c) – wyróżnienie

KATEGORIA: KLASY 5
Piotr Cender (5a) – I miejsce
Paweł Latosiński (5a) – II miejsce
Wiktoria Maroszek (5a) – III miejsce

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „JAN PAWEŁ II”

Sandra Tissler (2b) – I miejsce
Zosia Duma (2b) – II miejsce
Piotr Kowalski (2a) – III miejsce
Mateusz Wilf (3b), Alan Horajski (3b) – wyróżnienie

SZKOLNY KONKURS BIBLIJNY

Kinga Bukowiec (8c) – I miejsce
Dawid Durkalec (8b) – II miejsce
Łukasz Lampart (5c) – III miejce
Joanna Sochańska (6c) – IV miejsce

XV EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU
Antologia Poezji Dziecięcej
Motyw przewodni:  Moja Ojczyzna – wiersze patriotyczne z okazji Setnych Obchodów Odzyskania Niepodległości.

Paweł Latosiński (5a) – LAUREAT

NASZE SUKCESY 2017/2018

REJONOWY KONKURS GWARY ŚLĄSKIEJ „TEROZKI SE POGODOMY”
Adrian Kściuczyk kl. 1a – III miejsce

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „KOCHAM CIĘ POLSKO!”
Zuzanna Zapała kl. 1a – I miejsce

REJONOWY KONKURS MULTIMEDIALNY O OJCU PIO
Dominika Sowa 6b – III miejsce

IV POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI
CZTERY PORY ROKU W POEZJI POLSKIEJ – LATO TUŻ, TUŻ”
Franciszek Zając – I miejsce

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O OJCU PIO
Joanna Sochańska 5c – I miejsce
Alicja Kucharczyk 5c  II miejsce
Zofia Szamota, Jan Zakrzewski 5c – ex aequo III miejsce

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „DROGA DO NIEBA Z OJCEM PIO”
Wiktoria Michalak 3e – I miejsce
Natalia Milińska 3d  II miejsce
Wiktor Machul 3d – III miejsce
Hanna Sakowicz 3e – wyróżnienie

SZKOLNY KONKURS MULTIMEDIALNY „OJCIEC PIO”
Laura Banaś 6a – I miejsce
Natalia Maroszek, Justyna Przybyła 6a II miejsce
Dominika Sowa 6b – III miejsce

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY
Nikodem Mleczyński – III miejsce

XVII MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR 2018”
KADET
Szymon Pawlus – 5 miejsce w powiecie – wyróżnienie
Wojciech Bernacki – 20 miejsce w powiecie – wyróżnienie
BENIAMIN
Franciszek Zając – 2 miejsce w powiecie – wyróżnienie
MALUCH – kl.3
Emilia Szymańska – 4 miejsce w powiecie – wynik bardzo dobry
Natalia Wypiór – 5 miejsce w powiecie – wyróżnienie
Zofia Świerkosz – 10 miejsce w powiecie – wyróżnienie
Wiktoria Sitek – 12 miejsce w powiecie – wyróżnienie
Szymon Jędrzejak – 18 miejsce w powiecie – wyróżnienie
Natalia Milińska – 24 miejsce w powiecie – wyróżnienie
MALUCH – KL.4
Łukasz Lampart – 1 miejsce w powiecie – wynik bardzo dobry
Alicja Karoń – 4 miejsce w powiecie – wyróżnienie
Sara Kotlarz – 8 miejsce w powiecie – wyróżnienie
Iga Brzoskowska – 10 miejsce w powiecie – wyróżnienie
ŻACZEK
Miłosz Bohdan – 6 miejsce w powiecie – wyróżnienie
Antoni Piwko – 15 miejsce w powiecie – wyróżnienie

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY „MY PICTURE DICTIONARY”
DLA KLAS I-III
Klaudia Skoczylas 3e – I miejsce
Michał Kowalik 3b  II miejsce
Amelia Stolecka 1a – III miejsce
Bartosz Warzecha, Adrian Kściuczyk 1a – wyróżnienie

IGRZYSKA ORTOGRAFICZNE „KORRIDA-CORRIDA”

Julia Homa 7a, Maja Fronczek 7b, Natalia Górniak 7c – II miejsce

SZKOLNY KONKURS NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ
Jakub Pniewski 1c – I miejsce
Ewa Górowska 1c – II miejsce
Gabrysia Szeliga 2a – III miejsce
Maja Krawieczek 1c – wyróżnienie

SZKOLNY KONKURS RELIGIJNO-PLASTYCZNY
„Z MARYJĄ NA MISJACH”
Hanna Sakowicz 3e – I miejsce
Wiktoria Michalak 3e – II miejsce
Zuzanna Bała 3e – III miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKOWY „EDI PENGIUN

Sara Kotlarz 4d – I miejsce
Mateusz Zwyrtek 5c – wyróżnienie

SZKOLNY KONKURS RELIGIJNO-PLASTYCZNY
„MAŁA DROGA DO ŚWIĘTOŚCI TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS”
Weronika Witos 3eI miejsce
Zuzanna Bała 3eII miejsce
Aleksandra Grzegorek 3d – III miejsce
Oliwia Ługowska 3e, Jakub Tokarczyk 3d wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ROZUMIENIA ZE SŁUCHU „THE BAD KIT”
Sara Kotlarz 4d – I miejsce
Wojciech Bernacki 7c – III miejsce

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PŁYNNEJ WYMOWY W JĘZYKU ANGIELSKIM
„GOOD PRONUNCIATION GOOD INTONATION”

Dominika Worsztynowicz 7c – II miejsce
Ludwik Kurski 7b – II miejsce

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O SPORCIE I SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ
Natan Badura 7a – I miejsce
Julia Gryglewska 7b – II miejsce
Ludwik Kurski 7b – III miejsce
Michał Moroń 4c – IV miejsce
Jan Zakrzewski 5c – V miejsce
Franciszek Janota 5b – VI miejsce

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „MISTRZ SUDOKU”
Maja Fronczek 7b, Mateusz Zwyrtek 5c  I miejsce

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI
Szymon Pawlus 7b – LAUREAT

SZKOLNY KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ
Elena Gacek 1b  I miejsce
Wiktor Machul 3d – II miejsce
Ewa Górowska 1c – III miejsce

SZKOLNY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY LIST DO BHUMIKI
Paulina Jarosz 4d I miejsce
Kinga Strzelczyk 4e II miejsce
Milena Skarżyńska 4e  III miejsce

SZKOLNY KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ
W JĘZYKU ANGIELSKIM
Kategoria- klasy I
Ewa Górowska 1c – I miejsce
Nikodem Garyga 1b – II miejsce
Mateusz Blacha 1a – III miejsce

Kategoria- klasy II
Sonia Kozub 2a – I miejsce
Alan Horajski 2b – II miejsce
Mateusz Wilf 2b – III miejsce

Kategoria- klasy III
Szymon Jędrzejak 3a – I miejsce
Kacper Margas 3b – II miejsce
Igor Rasztabiga 3b – III miejsce

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS  „JESIENNY OGRÓD SZTUK”
( temat edycji „Nie dla szkoły, lecz dla życia się uczymy”)
Franciszek Zając 5b – III miejsce (kategoria proza)
Julia Chudzyńska 4e – wyróżnienie (kategoria obraz)

SZKOLNY TEST WIEDZY „SPRAWDŹ SIĘ JEŻOWO”
Karolina Malik 6b,Dominika Kołaczyk  – I miejsce
Amelia Muszer 6a, Zosia Szewczyk 6a, Dominik Komorowski 6a, Wiktoria Broda 6b, Paulina Michalik 6b, Dagmara Nosal 6b – wyróżnieni

SZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZO – PLASTYCZNY „ZAGROŻENIA DLA JEŻA”
Karina Gacek 4b – I miesce
Wiktoria Orzeł 4a, Anastazja Goryga  5b – II miejsce
Natalia Kupicz 3e, Amelia Socha 5b – III miejsce

REJONOWY KONKURS BIBLIJNY
Joanna Sochańska 5c IV miejsce

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ
Franciszek Zając i Dawid Kozyra 5b – I miejsce

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „JESIEŃ”
Jakub Olczak 4c, Daria Wodniok 4e, Szymon Machul 5b,
Karolina Malik 6b – nagrodzeni
Agata Malik 4a, Paulina Białkowska 5b, Nina Fronczek 5c,
Bartosz Bień 7b, Nikola Staniek 7c – wyróżnieni

SZKOLNY KONKURS „MOJE DRZEWO GENEALOGICZNE”
Alan Horajski 2b, Paweł Latosiński 4a – I miejsce
Kacper Mazur 1c – II miejsce
Filip Golda 1c, Mikołaj Ratajczak 1c – III miejsce
Iwo Cituk 1c,  Marta Nowak 4c, Oliwier Pawłowicz 1b – wyróżnienie

SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY „TYCHY W OBIEKTYWIE”
DLA KLAS II-III
Hubert Tomkiewicz 2a I miejsce
Szymon Pieronkiewicz 3e  II miejsce
Alan Horajski 2b III miejsce

SZKOLNY KONKURS POEZJI PATRIOTYCZNEJ
Kamila Domagała 7b – I miejsce
Hania Różycka 4e, Aleksandra Antosiewicz 5a – II miejsce ex aequo
Wiktoria Orzeł 4a, Natalia Pipska 4c, Jasmina Reszka 4b,
Paweł Latosiński 4a, Marta Sabat 4c  wyróżnienie

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O TADEUSZU KOŚCIUSZCE
Hania Różycka  4e – I miejsce
Dominika Sowa  6b – II miejsce
Kamila Domagała 7b – III miejsce

REJONOWY KONKURS MULTIMEDIALNY
„ŚW. FRANCISZEK Z ASYŻU”

Laura Banaś i Laura Choma  6a – II miejsce

SZKOLNY KONKURS BIBLIJNY
„EWANGELIA WEDŁUG ŚW. MARKA”
Dominika Sowa 6b – I miejsce
Kinga Bukowiec 7c – II miejsce
Joanna Sochańska 5c – III miejsce

SZKOLNY KONKURS LITERACKI
(zorganizowany w ramach XIII Jesiennego Spotkania ze Słowem)
Joanna Sochańska  5c – I miejsce
Laura Hofman 5c oraz Dominika Sowa 6b – II miejsce 
Bartosz Bień 7b – III miejsce

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS II-III
ŚW. FRANCISZEK KAŻDEMU BRACISZEK”
Hanna Sakowicz 3e, Oliwia Matwiejuk 3d – przejście do etapu rejonowego

SZKOLNY KONKURS RÓŻAŃCOWY DLA KLAS I-III
Sandra Tissler 1b – I miejsce
Maja Krawieczek 1c – II miejsce
Nikolina Długosz 3a – III miejsce
Hanna Krzystolik 1a, Paweł Jarlaczyński 1c, Aleksandra Jakubiak 3b,
Jakub Pudełko 3c – wyróżnienie

IV EDYCJA KONKURSU EUROPEJSKIEGO „ROZŚPIEWANY ŚLĄSK”
Szkolny Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Żwakowskie Bajtle” – wyróżnienie

 

 

 

 

NASZE SUKCESY 2016/2017

REJONOWY KONKURS PLASTYCZNY O  MATCE TERESIE Z KALKUTY
WERONIKA KOZYRA – I miejsce, JULIA GRYGLEWSKA – III miejsce

REJONOWY KONKURS WIEDZY O MATCE TERESIE Z KALKUTY
DOMINIKA SOWA, DOMINIKA KOŁACZYK – III miejsce

IGRZYSKA MIEJSKIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W KOSZYKÓWCE
ADAM POGOREL, MARCEL POPOW, ADAM, RATUSZNY, LUDWIK KURSKI,
JAKUB BORZYCKI, NATAN BADURA, SZYMON OZIEMCZUK,
SZYMON MAREK, KACPER SZCZAWIŃSKI, WIKTOR WAWRZYCZEK,
JAN ZAKRZEWSKI – 
II miejsce w grupie

IGRZYSKA MIEJSKIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PŁYWANIU
NATALIA MAROSZEK – III miejsce

IGRZYSKA MIEJSKIE W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
ADAM POGOREL, SZYMON OZIEMCZUK, WIKTOR WAWRZYCZEK,
KACPER SŁANEK, ADAM RATUSZNY, HUBERT KRÓLEWICZ,
MARCEL POPOW, NATAN BADURA, JAN ZAKRZEWSKI – 
II miejsce
w grupie

IGRZYSKA MIEJSKIE W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
MAJA FRONCZEK, AGATA STEFAŃCZAK, NATALIA GRUBKA,
IGA SZCZUPŁAKIEWICZ, ZOFIA MARCINIAK, KAROLINA JESIONOWSKA,
WANESA KACZOREK, KAMILA DOMAGAŁA, JULIA GRYGLEWSKA
– 
II miejsce w grupie

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”
MARTA MALIŃSKA, MAJA LAMPART, SZYMON PAWLUS,
NIKOLINA DŁUGOSZ, SZYMON JĘDRZEJAK, DOMINIK BARZYCKI,
ALICJA KAROŃ, BARBARA KSIĄŻEK, NATALIA WYPIÓR – 
wyróżnienie

POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI „MÓJ ULUBIONY WIERSZ”
ALEKSANDRA ANTOSIEWICZ, ZUZANNA MRZYCZEK – II miejsce

XXXV TYSKIE KRYTERIUM BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
OLAF KOPERA – I miejsce
MATEUSZ OKOŃ, MAŁGORZATA STEFANIK – III miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”
IGOR KOT, EMILIA PENCARSKA, MAJA ZAWISZA – wyróżnienie

TYSKI TURNIEJ SZACHOWY
PAWEŁ LATOSIŃSKI – V kategoria szachowa

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ŻAGLOWCE MARZEŃ”
OLIWIA BŁOTKO – I miejsce 
JAGODA WALASEK, ZUZANNA TURCZYNOWICZ – 
II miejsce
PAULINA JAROSZ – 
III miejsce
DAWID BABLOK – 
wyróżnienie

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
„PERFECT JUNIOR”
ALICJA BIESIADA, MARTA NOWAK – III miejsce

REJONOWY FESTIWAL KULTURY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
ALICJA BIESIADA, MARTYNA GODZIK, HANNA JAKUBIAK,
WERONIKA KOZYRA, JAGODA KUSTWAN, KAROLINA OZIEMCZUK, NATALIA PIPSKA, MARTA SABAT, AMELIA SŁANEK, ARTUR STRZĘPEK – 
wyróżnienie specjalne
I stopnia

IGRZYSKA POWIATOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH
NADIA KOMOROWSKA – II miejsce drużynowo

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „SPORT MEANS HEALTH”
HANNA RÓŻYCKA – II miejsce

XXIV REGIONALNY PRZEGLĄD PIEŚNI „ŚLĄSKIE ŚPIEWANIE”
ALICJA BIESIADA, MARTYNA GODZIK, HANNA JAKUBIAK,
WERONIKA KOZYRA, JAGODA KUSTWAN, KAROLINA OZIEMCZUK, NATALIA PIPSKA, MARTA SABAT, AMELIA SŁANEK, ARTUR STRZĘPEK
– 
wyróżnienie 

NASZE SUKCESY 2015/2016

 

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy oraz Matematyczny EDI PINGWIN

MAGDALENA CAŁUS – wyróżnienie

 

Wojewódzki konkurs matematyczno-fotograficzny MATEMATYKA MIGAWKĄ UCHWYCONA

NORBERT BIGOSZEWSKI – wyróżnienie

 

Ogólnopolski turniej BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM

MICHAŁ FIJOŁEK, TADEUSZ SZELIGA, JULI A REPEĆ, ZUZANNA JARLACZYŃSKA – II miejsce w etapie powiatowym

 

Międzyszkolny Konkurs SUDOKU

KACPER CICHY, RADOSŁAW ROLKA – II  miejsce

 

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY

KACPER CICHY, ALEKSANDRA JAROSZ – wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PANGEA

IRENEUSZ FIJAŁ, RADOSŁAW ROLKA, SZYMON PAWLUS – finaliści

 

Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantasy ŹRÓDŁO MARZEŃ

MAGDALENA DUDA (II miejsce), JULIA HOMA (IX miejsce) – II etap

 

Ogólnopolska Akademia – Konkurs Wiedzy o Prawie

KACPER CICHY, ALEKSANDRA SZULC – finał

 

Rejonowy Konkurs Gwary Śląskiej TEROZKI SE POGODOMY

MARTA NOWAK, MARTA ZAKRZEWSKA – I miejsce

 

Regionalny Przegląd Piosenki Dziecięcej im. Adolfa Dygacza ŚLĄSKIE ŚPIEWANIE

ŻWAKOWSKIE BAJTLE – półfinał

 

XXVI Rejonowy Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej

ŻWAKOWSKIE BAJTLE – wyróżnienie I-go stopnia

 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii

ALEKSANDRA JAROSZ – II miejsce

 

puchar