REJONOWY KONKURS PLASTYCZNY O MATCE TERESIE Z KALKUTY
WERONIKA KOZYRA – I miejsce, JULIA GRYGLEWSKA – III miejsce
REJONOWY KONKURS WIEDZY O MATCE TERESIE Z KALKUTY
DOMINIKA SOWA, DOMINIKA KOŁACZYK – III miejsce
IGRZYSKA MIEJSKIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W KOSZYKÓWCE
ADAM POGOREL, MARCEL POPOW, ADAM, RATUSZNY, LUDWIK KURSKI,
JAKUB BORZYCKI, NATAN BADURA, SZYMON OZIEMCZUK,
SZYMON MAREK, KACPER SZCZAWIŃSKI, WIKTOR WAWRZYCZEK,
JAN ZAKRZEWSKI – II miejsce w grupie
IGRZYSKA MIEJSKIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PŁYWANIU
NATALIA MAROSZEK – III miejsce
IGRZYSKA MIEJSKIE W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
ADAM POGOREL, SZYMON OZIEMCZUK, WIKTOR WAWRZYCZEK,
KACPER SŁANEK, ADAM RATUSZNY, HUBERT KRÓLEWICZ,
MARCEL POPOW, NATAN BADURA, JAN ZAKRZEWSKI – II miejsce
w grupie
IGRZYSKA MIEJSKIE W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
MAJA FRONCZEK, AGATA STEFAŃCZAK, NATALIA GRUBKA,
IGA SZCZUPŁAKIEWICZ, ZOFIA MARCINIAK, KAROLINA JESIONOWSKA,
WANESA KACZOREK, KAMILA DOMAGAŁA, JULIA GRYGLEWSKA
– II miejsce w grupie
MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”
MARTA MALIŃSKA, MAJA LAMPART, SZYMON PAWLUS,
NIKOLINA DŁUGOSZ, SZYMON JĘDRZEJAK, DOMINIK BARZYCKI,
ALICJA KAROŃ, BARBARA KSIĄŻEK, NATALIA WYPIÓR – wyróżnienie
POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI „MÓJ ULUBIONY WIERSZ”
ALEKSANDRA ANTOSIEWICZ, ZUZANNA MRZYCZEK – II miejsce
XXXV TYSKIE KRYTERIUM BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
OLAF KOPERA – I miejsce
MATEUSZ OKOŃ, MAŁGORZATA STEFANIK – III miejsce
OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”
IGOR KOT, EMILIA PENCARSKA, MAJA ZAWISZA – wyróżnienie
TYSKI TURNIEJ SZACHOWY
PAWEŁ LATOSIŃSKI – V kategoria szachowa
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ŻAGLOWCE MARZEŃ”
OLIWIA BŁOTKO – I miejsce
JAGODA WALASEK, ZUZANNA TURCZYNOWICZ – II miejsce
PAULINA JAROSZ – III miejsce
DAWID BABLOK – wyróżnienie
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
„PERFECT JUNIOR”
ALICJA BIESIADA, MARTA NOWAK – III miejsce
REJONOWY FESTIWAL KULTURY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
ALICJA BIESIADA, MARTYNA GODZIK, HANNA JAKUBIAK,
WERONIKA KOZYRA, JAGODA KUSTWAN, KAROLINA OZIEMCZUK, NATALIA PIPSKA, MARTA SABAT, AMELIA SŁANEK, ARTUR STRZĘPEK – wyróżnienie specjalne
I stopnia
IGRZYSKA POWIATOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH
NADIA KOMOROWSKA – II miejsce drużynowo
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „SPORT MEANS HEALTH”
HANNA RÓŻYCKA – II miejsce
XXIV REGIONALNY PRZEGLĄD PIEŚNI „ŚLĄSKIE ŚPIEWANIE”
ALICJA BIESIADA, MARTYNA GODZIK, HANNA JAKUBIAK,
WERONIKA KOZYRA, JAGODA KUSTWAN, KAROLINA OZIEMCZUK, NATALIA PIPSKA, MARTA SABAT, AMELIA SŁANEK, ARTUR STRZĘPEK
– wyróżnienie