REJONOWY KONKURS GWARY ŚLĄSKIEJ „TEROZKI SE POGODOMY”
Adrian Kściuczyk kl. 1a – III miejsce
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „KOCHAM CIĘ POLSKO!”
Zuzanna Zapała kl. 1a – I miejsce
REJONOWY KONKURS MULTIMEDIALNY O OJCU PIO
Dominika Sowa 6b – III miejsce
IV POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI
CZTERY PORY ROKU W POEZJI POLSKIEJ – LATO TUŻ, TUŻ”
Franciszek Zając – I miejsce
SZKOLNY KONKURS WIEDZY O OJCU PIO
Joanna Sochańska 5c – I miejsce
Alicja Kucharczyk 5c – II miejsce
Zofia Szamota, Jan Zakrzewski 5c – ex aequo III miejsce
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „DROGA DO NIEBA Z OJCEM PIO”
Wiktoria Michalak 3e – I miejsce
Natalia Milińska 3d – II miejsce
Wiktor Machul 3d – III miejsce
Hanna Sakowicz 3e – wyróżnienie
SZKOLNY KONKURS MULTIMEDIALNY „OJCIEC PIO”
Laura Banaś 6a – I miejsce
Natalia Maroszek, Justyna Przybyła 6a– II miejsce
Dominika Sowa 6b – III miejsce
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY
Nikodem Mleczyński – III miejsce
XVII MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR 2018”
KADET
Szymon Pawlus – 5 miejsce w powiecie – wyróżnienie
Wojciech Bernacki – 20 miejsce w powiecie – wyróżnienie
BENIAMIN
Franciszek Zając – 2 miejsce w powiecie – wyróżnienie
MALUCH – kl.3
Emilia Szymańska – 4 miejsce w powiecie – wynik bardzo dobry
Natalia Wypiór – 5 miejsce w powiecie – wyróżnienie
Zofia Świerkosz – 10 miejsce w powiecie – wyróżnienie
Wiktoria Sitek – 12 miejsce w powiecie – wyróżnienie
Szymon Jędrzejak – 18 miejsce w powiecie – wyróżnienie
Natalia Milińska – 24 miejsce w powiecie – wyróżnienie
MALUCH – KL.4
Łukasz Lampart – 1 miejsce w powiecie – wynik bardzo dobry
Alicja Karoń – 4 miejsce w powiecie – wyróżnienie
Sara Kotlarz – 8 miejsce w powiecie – wyróżnienie
Iga Brzoskowska – 10 miejsce w powiecie – wyróżnienie
ŻACZEK
Miłosz Bohdan – 6 miejsce w powiecie – wyróżnienie
Antoni Piwko – 15 miejsce w powiecie – wyróżnienie
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY „MY PICTURE DICTIONARY”
DLA KLAS I-III
Klaudia Skoczylas 3e – I miejsce
Michał Kowalik 3b – II miejsce
Amelia Stolecka 1a – III miejsce
Bartosz Warzecha, Adrian Kściuczyk 1a – wyróżnienie
IGRZYSKA ORTOGRAFICZNE „KORRIDA-CORRIDA”
Julia Homa 7a, Maja Fronczek 7b, Natalia Górniak 7c – II miejsce
SZKOLNY KONKURS NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ
Jakub Pniewski 1c – I miejsce
Ewa Górowska 1c – II miejsce
Gabrysia Szeliga 2a – III miejsce
Maja Krawieczek 1c – wyróżnienie
SZKOLNY KONKURS RELIGIJNO-PLASTYCZNY
„Z MARYJĄ NA MISJACH”
Hanna Sakowicz 3e – I miejsce
Wiktoria Michalak 3e – II miejsce
Zuzanna Bała 3e – III miejsce
OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKOWY „EDI PENGIUN„
Sara Kotlarz 4d – I miejsce
Mateusz Zwyrtek 5c – wyróżnienie
SZKOLNY KONKURS RELIGIJNO-PLASTYCZNY
„MAŁA DROGA DO ŚWIĘTOŚCI TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS”
Weronika Witos 3e – I miejsce
Zuzanna Bała 3e – II miejsce
Aleksandra Grzegorek 3d – III miejsce
Oliwia Ługowska 3e, Jakub Tokarczyk 3d – wyróżnienie
OGÓLNOPOLSKI KONKURS ROZUMIENIA ZE SŁUCHU „THE BAD KIT”
Sara Kotlarz 4d – I miejsce
Wojciech Bernacki 7c – III miejsce
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PŁYNNEJ WYMOWY W JĘZYKU ANGIELSKIM
„GOOD PRONUNCIATION GOOD INTONATION”
Dominika Worsztynowicz 7c – II miejsce
Ludwik Kurski 7b – II miejsce
SZKOLNY KONKURS WIEDZY O SPORCIE I SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ
Natan Badura 7a – I miejsce
Julia Gryglewska 7b – II miejsce
Ludwik Kurski 7b – III miejsce
Michał Moroń 4c – IV miejsce
Jan Zakrzewski 5c – V miejsce
Franciszek Janota 5b – VI miejsce
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „MISTRZ SUDOKU”
Maja Fronczek 7b, Mateusz Zwyrtek 5c – I miejsce
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI
Szymon Pawlus 7b – LAUREAT
SZKOLNY KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ
Elena Gacek 1b – I miejsce
Wiktor Machul 3d – II miejsce
Ewa Górowska 1c – III miejsce
SZKOLNY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY LIST DO BHUMIKI
Paulina Jarosz 4d – I miejsce
Kinga Strzelczyk 4e– II miejsce
Milena Skarżyńska 4e – III miejsce
SZKOLNY KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ
W JĘZYKU ANGIELSKIM
Kategoria- klasy I
Ewa Górowska 1c – I miejsce
Nikodem Garyga 1b – II miejsce
Mateusz Blacha 1a – III miejsce
Kategoria- klasy II
Sonia Kozub 2a – I miejsce
Alan Horajski 2b – II miejsce
Mateusz Wilf 2b – III miejsce
Kategoria- klasy III
Szymon Jędrzejak 3a – I miejsce
Kacper Margas 3b – II miejsce
Igor Rasztabiga 3b – III miejsce
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „JESIENNY OGRÓD SZTUK”
( temat edycji „Nie dla szkoły, lecz dla życia się uczymy”)
Franciszek Zając 5b – III miejsce (kategoria proza)
Julia Chudzyńska 4e – wyróżnienie (kategoria obraz)
SZKOLNY TEST WIEDZY „SPRAWDŹ SIĘ JEŻOWO”
Karolina Malik 6b,Dominika Kołaczyk – I miejsce
Amelia Muszer 6a, Zosia Szewczyk 6a, Dominik Komorowski 6a, Wiktoria Broda 6b, Paulina Michalik 6b, Dagmara Nosal 6b – wyróżnieni
SZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZO – PLASTYCZNY „ZAGROŻENIA DLA JEŻA”
Karina Gacek 4b – I miesce
Wiktoria Orzeł 4a, Anastazja Goryga 5b – II miejsce
Natalia Kupicz 3e, Amelia Socha 5b – III miejsce
REJONOWY KONKURS BIBLIJNY
Joanna Sochańska 5c – IV miejsce
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ
Franciszek Zając i Dawid Kozyra 5b – I miejsce
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „JESIEŃ”
Jakub Olczak 4c, Daria Wodniok 4e, Szymon Machul 5b,
Karolina Malik 6b – nagrodzeni
Agata Malik 4a, Paulina Białkowska 5b, Nina Fronczek 5c,
Bartosz Bień 7b, Nikola Staniek 7c – wyróżnieni
SZKOLNY KONKURS „MOJE DRZEWO GENEALOGICZNE”
Alan Horajski 2b, Paweł Latosiński 4a – I miejsce
Kacper Mazur 1c – II miejsce
Filip Golda 1c, Mikołaj Ratajczak 1c – III miejsce
Iwo Cituk 1c, Marta Nowak 4c, Oliwier Pawłowicz 1b – wyróżnienie
SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY „TYCHY W OBIEKTYWIE”
DLA KLAS II-III
Hubert Tomkiewicz 2a – I miejsce
Szymon Pieronkiewicz 3e – II miejsce
Alan Horajski 2b – III miejsce
SZKOLNY KONKURS POEZJI PATRIOTYCZNEJ
Kamila Domagała 7b – I miejsce
Hania Różycka 4e, Aleksandra Antosiewicz 5a – II miejsce ex aequo
Wiktoria Orzeł 4a, Natalia Pipska 4c, Jasmina Reszka 4b,
Paweł Latosiński 4a, Marta Sabat 4c – wyróżnienie
SZKOLNY KONKURS WIEDZY O TADEUSZU KOŚCIUSZCE
Hania Różycka 4e – I miejsce
Dominika Sowa 6b – II miejsce
Kamila Domagała 7b – III miejsce
REJONOWY KONKURS MULTIMEDIALNY
„ŚW. FRANCISZEK Z ASYŻU”
Laura Banaś i Laura Choma 6a – II miejsce
SZKOLNY KONKURS BIBLIJNY
„EWANGELIA WEDŁUG ŚW. MARKA”
Dominika Sowa 6b – I miejsce
Kinga Bukowiec 7c – II miejsce
Joanna Sochańska 5c – III miejsce
SZKOLNY KONKURS LITERACKI
(zorganizowany w ramach XIII Jesiennego Spotkania ze Słowem)
Joanna Sochańska 5c – I miejsce
Laura Hofman 5c oraz Dominika Sowa 6b – II miejsce
Bartosz Bień 7b – III miejsce
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS II-III
„ŚW. FRANCISZEK KAŻDEMU BRACISZEK”
Hanna Sakowicz 3e, Oliwia Matwiejuk 3d – przejście do etapu rejonowego
SZKOLNY KONKURS RÓŻAŃCOWY DLA KLAS I-III
Sandra Tissler 1b – I miejsce
Maja Krawieczek 1c – II miejsce
Nikolina Długosz 3a – III miejsce
Hanna Krzystolik 1a, Paweł Jarlaczyński 1c, Aleksandra Jakubiak 3b,
Jakub Pudełko 3c – wyróżnienie
IV EDYCJA KONKURSU EUROPEJSKIEGO „ROZŚPIEWANY ŚLĄSK”
Szkolny Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Żwakowskie Bajtle” – wyróżnienie