MIĘDZYSZKOLNE KONKURSY PLASTYCZNE, organizowane przez
Szkołę Podstawową STO im. J. C. Korzeniowskiego
ŻAGLOWCE NASZYCH MARZEŃ
III miejsce: Weronika Witos (6e)
RYSUJ WIERSZEM
II miejsce: Szymon Buras (4a)
III miejsce: Ewa Górowska (4c)
SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY
„100-lecie III Powstania Śląskiego i Plebiscytu na Górnym Śląsku”
I miejsce: Hubert Paluchowski (8b)
II miejsce: Jan Zakrzewski (8c)
III miejsce: Julia Mazur (8c)
III TYSKI KONKURS PISANIA NA KOMPUTERZE
W kategorii drużynowej:
III miejsce: SP nr 10 Tychy
W kategorii wiekowej – juniorzy młodsi:
7 miejsce: Milena Skarzyńska (7e)
15 miejsce: Julia Kuś (5a)
25 miejsce: Zuzanna Wysocka (7e)
34 miejsce: Maciej Mazur (7e)
35 miejsce: Wiktor Faryna (6d)
REGIONALNY KONKURS HISTORYCZNO-INFORMATYCZNY
„100-lecie III Powstania Śląskiego i Plebiscytu na Górnym Śląsku
w prezentacji multimedialnej”
III miejsce: Hubert Paluchowski (8b)
SZKOLNY KONKURS O TYTUŁ MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA
Klasy II: Ewa Paluchowska (2c)
Klasy III: ex aequo Bartosz Bartnik (3b) i Paweł Parys (3c)
OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY
„InstaLogik 2020/2021”
Laureat III stopnia w kategorii klas 4 – Paweł Jarlaczyński
Laureat II stopnia w kategorii klas 5 – Mateusz Wilf
Laureat II stopnia w kategorii klas 7 – Paweł Latosiński
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI
DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ
Laureat: Paweł Latosiński (7a) oraz Franciszek Zając z (8b)
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
„ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU”
KLASY I-III:
I miejsce (ex aequo): Kamil Durkalec (3a), Zuzanna Nowak (3d)
II miejsce (ex aequo): Karolina Kucharczyk (1a), Paulina Bachanek (1b)
III miejsce (ex aequo): Julia Jastrząb (1d), Wiktoria Podwika (2c)
Wyróżnienia: Bartosz Broncel (1a), Leon Kozieński (1a),
Maja Rudzińska (1a)
KLASY IV-VIII:
I miejsce (ex aequo): Daria Dzięgiel-Kozioł (7c), Sandra Tissler (4b)
II miejsce (ex aequo): Filip Golda (4c), Artur Kowalczyk (6c)
III miejsce (ex aequo): Alan Horajski (5b), Paweł Latosiński (7a)
Wyróżnienia: Ewa Górowska (4c), Nikolina Długosz (6a),
Oliwier Woźniak (6a), Oskar Gabryelczyk (6b),
Dominika Świerczyński (6c), Marta Sabat (7c)
SZKOLNY KONKURS NA WITRAŻ O EUCHARYSTII
I miejsce: Wiktor Strzoda (1b)
II miejsce: Julia Jastrząb (1d), Szymon Górski (2d)
III miejsce: Amelia Kowalska (2a)
SZKOLNY KONKURS PIĘKNEJ POLSZCZYZNY
pod hasłem „Nie szata, lecz język zdobi człowieka”
I miejsce: Alicja Włosińska (8a)
II miejsce: Paulina Jarosz (7d)
III miejsce: Franciszek Zając (8b)
SZKOLNY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ
W JĘZYKU ANGIELSKIM
I miejsce: Julia Jastrząb (1d), Milena Warzecha (2c)
II miejsce: Wiktoria Czarnecka (1c), Milena Wilczyńska (1c)
III miejsce: Zofia Jusiak (1c), Maja Kozioł (2a)
SZKOLNY KONKURS Z OKAZJI DNIA BEZPIECZNEGO INTERNETU
Wyróżnienia: Bartosz Kalinowski (4b), Hanna Różycka (7e)
OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH „ŚWIETLIK”
Wyróżnienia: Bartosz Bartnik (3b), Michał Trojanowski (3a),
Marta Kucharczyk (4b)
ANTOLOGIA POEZJI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ –
XVII WOJEWÓDZKI KONKURS POETYCKI
Laureat: Natalia Cichoń (7a)
VI TYSKI RAJD Z KSIĄŻKĄ
konkurs na ilustrację do „Legendy o trzech duchach”
Nagroda: Emilia Biedroń (1c)
SZKOLNY KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ
„ZIEMIA OPIEKUJE SIĘ NAMI, ZAOPIEKUJĘ SIĘ ZIEMIĄ”
Nagroda specjalna: Zofia Jusiak (1c)
Wyróżnienia: Małgorzata Stefanik (6d), Maciej Baścik (8c)
SZKOLNY KONKURS RÓŻAŃCOWY
I miejsce: Lena Ogiela (3c)
II miejsce ex aequo: Paulina Bachanek (1b), Wiktoria Czarnecka (1c)
III miejsce ex aequo: Aleksandra Tomiczek (2a), Zofia Jusiak (1c)
Wyróżnienia: Amelia Kowalska (2a), Małgorzata Sewera (2d),
Hanna Maciejowska (1b), Piotr Stawarz (1c)
SZKOLNY KONKURS „PLASTIK? REZYGNUJĘ, REDUKUJĘ, SEGREGUJĘ!”
I miejsce: Paulina Poniewierska (6b)
II miejsce: Wiktoria Podwika (2c)
III miejsce: Alan Horajski (5b)
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „BAJECZNY ŚWIAT KÓŁEK”
KATEGORIA: KLASY I-III
I miejsce (ex aequo): Zofia Jusiak (1c), Kamil Durkalec (3a)
II miejsce (ex aequo): Wiktoria Podwika (2c), Maja Rudzińska (1a)
III miejsce (ex aequo): Zuzanna Czarnecka (1c), Emilia Biedroń (1c)
Wyróżnienia: Wiktoria Czarnecka (1c), Maksymilian Krawczyk (1c), Milena Wilczyńska (1c), Amelia Kowalska (2a)
KATEGORIA: KLASY IV-VI
I miejsce: Kuba Pudełko (6b)
II miejsce (ex aequo): Zofia Duma (4b), Elena Gacek (4b)
III miejsce (ex aequo): Oskar Gabryelczyk (6b), Sandra Tissler (4b)
Wyróżnienia: Maja Krawieczek (4c), Eryk Suduł (4c), Mateusz Wilf (5b)
KATEGORIA: KLASY VII-VIII
I miejsce: Daria Wodniok (7e)
II miejsce: Paweł Latosiński (7a)
III miejsce: Kinga Strzelczyk (7e)
Wyróżnienie: Kamil Pudełko (8b)