O blogu

blogBlog Język polski w Dziesiątce jest dedykowany uczniom SP nr 10 w Tychach,  ich rodzicom oraz wszystkim osobom zainteresowanym językiem polskim.

Na blog składają się trzy kategorie:

Działamy – tutaj znajdziecie informacje o wszystkich wydarzeniach w naszej szkole, dotyczących języka polskiego, takich jak konkursy, opisy ciekawych lekcji oraz inscenizacje. Prezentowane też będą prace uczniów.

Czytamy – tę kategorię poświęcamy ciekawym lekturom i recenzjom książek.

Sprawdzamy – to zbiór linków do stron, które warto odwiedzić. W tej zakładce będziemy regularnie zamieszczać odnośniki do  skutecznych ćwiczeń ortograficznych, przydatnych testów językowych oraz sprawdzonych słowników i poradników.

Mamy nadzieję, że nasz blog stanie się dla Was praktycznym źródłem wiedzy i informacji  o bieżących wydarzeniach w naszej Dziesiątce!

Życzymy miłej lektury!