Informację o wysokości należnej opłaty za obiady oraz NALICZONEJ NOTY ODSETKOWEJ, JEŻELI POPRZEDNIA WPŁATA WPŁYNĘŁA PO TERMINIE PŁATNOŚCI, można uzyskać poprzez logowanie do systemu pod adresem www.mobiportal.pl. Link aktywacyjny do systemu został wysłany na adres mailowy podany przez rodziców w umowie o korzystaniu z obiadów. Informację o wysokości opłaty można również uzyskać telefonicznie u pani intendentki pod nr tel. 885 909 974 (w godzinach 7.00-15.00).

Tel do stołówki – 885- 909- 974

Szanowni Rodzice, Opiekunowie
informujemy o uruchomieniu możliwości wykonywania opłaty za pobyt i wyżywienie dzieci w przedszkolu oraz za obiady (stołówki) w systemie Wizja Net.
Krajowa Izba Rozliczeniowa we współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji wdrożyła moduł obsługi płatności online dostępny dla klientów jednostek administracji publicznej, pozwalający na opłacenie przez internet m.in. opłat, o których mowa powyżej.
Płatności są realizowane w systemie szybkich płatności internetowych Paybynet, który umożliwia bezpośrednie przesyłanie środków z konta bankowego klienta na rachunek urzędu.
Paybynet jest zintegrowany z elektroniczną Platformą Usług Administracji Publicznej (ePUAP) oraz innymi systemami e-urzędów.
Od klienta (rodzica/opiekuna) pobierana jest jednorazowo prowizja w wysokości 0,59 zł.

Informacja o doliczeniu prowizji jest wyświetlana w momencie przekierowania na stronę płatności online, przed wyborem banku.
Płatności można nadal dokonywać w dotychczasowy sposób.