Prosimy zapoznać się z zasadami płatności w zakładce PŁATNOŚCI ZA OBIADY.

OBIADY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Zapisy uczniów na obiady w stołówce szkolnej odbędą się od 4 do 5 września 2023 roku osobiście w wyznaczonym miejscu na terenie szkoły w godzinach od 7.30 do 14.30.

Aby dziecko mogło korzystać z obiadów, należy pobrać i wypełnić dwa egzemplarze umowy o korzystanie z obiadów w szkolnej stołówce.

Druki umowy są także przygotowane do pobrania w przedsionku szkoły oraz na stronie internetowej >>> TUTAJ

Wypełnioną poprawnie umowę należy oddać Pani intendentce w chwili zapisu dziecka na obiady.

Numer telefonu, na który należy dzwonić w sprawie zapisu dziecka na obiady – 885- 909- 974.

Prosimy zgłaszać telefonicznie intendentowi (885- 909- 974) informacje o nieobecności dziecka na obiadach (najpóźniej do godziny 8.00) w celu odliczenia kwoty za niewykorzystany posiłek.

W związku z wejściem w życie w dniu 01 października 2016 . ustawy z dnia 05 września 2016 r. o szczególnych zasadach rozliczeń podatku od towarów i usług oraz dokonywania zwrotu środków publicznych przeznaczonych na realizację projektów finansowanych z udziałem środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej lub od państw członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu przez jednostki samorządu terytorialnego, która dotyczy centralizacji VAT w jednostkach samorządu terytorialnego (Dz.U.2016.1454), z dniem 01 stycznia 2017 r. Gmina Miasta Tychy wprowadza centralizację rozliczeń podatku od towarów i usług.

W związku z powyższym Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 im. Gustawa Morcinka w Tychach informuje, że od stycznia 2017 r. ulegają zmianie zasady rozliczania opłat za żywienie w jednostkach oświatowych. Opłaty będą wnoszone w terminie do 15-go następnego miesiąca za miesiąc poprzedni, na podstawie informacji o płatności, która przekazywana będzie rodzicowi do 5-go każdego miesiąca.