Warto przeczytać!

Na naszym blogu będziecie mogli wypowiadać się na temat  Waszych ulubionych książek. Zachęcamy wszystkich uczniów klas 4-6 do tworzenia własnych recenzji . Może pod koniec roku wybierzemy najlepszą?

Dzisiaj publikujemy recenzję  Julii  Gryglewskiej z VIb

Yellow Bahama w prążki

W ostatnich dniach przeczytałam powieść Ewy Nowak pt. „Yellow Bahama w prążki”. To bardzo ciekawa książka    o gimnazjalistce Hani. Dziewczyna wysyła e-maile do pisarki z prośbą, aby napisała o niej powieść lub chociaż jej fragment. Potem zaczyna pisać do pisarki codziennie i opowiada  o swoim życiu. Dziewczyna ma siostrę Zośkę         i    rodziców. Na wiele wydarzeń ma też wpływ jej przyjaciel Jacek, z którym nie można się nudzić oraz przyjaciółka Paulina. Hania spotyka też Huberta i udaje jej się nawet doświadczyć miłości. Dziewczyna uważa, że ma nudne         i nieciekawe życie. Ta książka udowadnia, że zachowanie ludzi i ich życie nigdy nie mogą być nudne i nawet mogą się nadać  na bardzo interesującą opowieść. Jeżeli ciekawią was przygody Hani, to zapraszam do czytania. Książkę tę przeczytałam jednym tchem. Może być ona świetnym sposobem na zimne, deszczowe dni jak     i na pogodne, letnie opalanie. Mam nadzieję, że ta piękna opowieść  zainteresuje Was i równie z wielkim zapałem przeczytacie ją.

Polecam i życzę dużo wrażeń!!

Julia Gryglewska 6B