Projekt językowy: Face 2 Face

Uczniowie klasy 1c biorą udział w autorskim projekcie „Face to Face” prowadzonym przez ich wychowawcę, panią Adriannę Mazur. Ma on na celu rozbudzenie ciekawości językowej poprzez zabawy, piosenki i rymowanki wplatane między codzienne zajęcia lekcyjne oraz doskonalenie umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim.  Główny cel to codzienny kontakt z językiem angielskim – w każdej wolnej chwili, w przerwie, w czasie na zabawę. W ramach projektu dzieci uczestniczą także w mini-kursie językowym, który trwa od października do końca grudnia 2019. Są to dwa spotkania w tygodniu po dwie godziny lekcyjne (1,5h). Po zaledwie 2 miesiącach językowej zabawy są już pierwsze efekty.  Przedstawiają je filmiki oraz zdjęcia:

1.  Krótka scenka   wykonana przez uczniów klasy 1c
2. Pupet Shows (występy z pacynkami):  1 ,   2 ,    3