LISTY PROSTO Z PAŁACU BUCKINGHAM

Uczniowie klas IVa i VId  na początku września wysłali  swoje listy – wcześniej przygotowane na lekcjach języka angielskiego ,  do pałacu Buckingham
w Londynie. Adresatami mogli być – Królowa Elżbieta II, Książe William, Księżna Kate, Książe Harry lub Księżna Meghan.

Ku ogromnemu zaskoczeniu, kilka dni temu przyszła odpowiedź z dworu królewskiego.

Cieszymy się ogromnie, iż królewska poczta nie zawiodła.
Pierwsi uczniowie otrzymali piękne podziękowania za wysłanie listu oraz mały souvenir w formie folderów o codziennym życiu rodziny królewskiej w Pałacu Buckingham oraz pamiątkowe zdjęcia.

W trakcie oficjalnego otwarcia okazało się, że odpowiedziała nam jedna
z dam dworu, ponieważ w natłoku codziennych obowiązków członkowie rodziny królewskiej  nie sa w stanie osobiście odpisywać na wszystkie listy osobiście. Pytania zadane poszczególnym członkom rodziny nie pozostały jednak  bez odpowiedzi……

Z niecierpliwością czekamy na kolejne listy z Pałacu Buckingham….

Oto pierwsze ZDJĘCIA